Kattungar.

 

 Kattunge från uppfödningen säljes enligt Sveraks regler. Pris 10 500 kr.  * Minst 13 veckor vid flytt. * Avmaskade * Chipsmärkta * Vaccinerade 2 ggr * Registrerade i Sverak med fullständig stamtavla * Veterinärbesiktade * Kattungarna är Dolda-fel föräkrade genom Folksam, tills katten blivit 3 år. (ej att förväxla med vanlig försäkring) * Dom får med sig kattunge paket, innehåller mat, bädd med lukt från mamma & syskon och leksak, och en del läsvärt om katt.  * Livslång support från oss som uppfödare.* 

På Nordiska Rexringen hemsida finns mer läsvärt om kattungeköpet och om rasen. http://www.rexringen.nu/rexkatt/index.html

 

A-kullen 2012.10.20.

B-kullen 2013.06.30.

C-kullen 2013.08.22.

D-kullen 2014.04.26.

E-kullen 2014.11.11.

F-kullen 2015.05.04

G-kullen 2015.05.31.

H-kullen 2015.07.17.

I-kullen 2015.09.17.

J-kullen 2016.05.05.

K-kullen 2016.08.28.

L-Kullen 2017.05.23

M-Kullen 2017.10.29.

N-Kullen 2018.03.11.

O-Kullen 2018.03.14.

P-Kullen 2018.06.15.

Q-Kullen 2018.06.30.

R-Kullen 2018.  .  .